1 листопада значно більше мешканців Сваляви і Драчина, порівняно з попередніми роками, відмовилися від пластикової ритуальної атрибутики і принесли на кладовища живі квіти

Міськвиконком розглянув питання, пов’язані з благоустроєм у місті, соціальним захистом пільгових категорій громадян та присвоєнням звання «Почесний громадянин міста Свалява»
Жовтень 31, 2019
Міська рада спрямувала кошти комунальному підприємству «ВУКГ» на придбання десяти контейнерів для побутових відходів
Листопад 8, 2019

1 листопада, у День пам’яті померлих, мешканці Сваляви і Драчина традиційно відвідують могили померлих родичів, ставлять букети квітів і запалюють лампадки.

За словами комунальників, цьогоріч значно більше людей віддали перевагу живим квітам, порівняно з попередніми роками. Те, що дедалі більше свалявців і драчинців відмовляються від штучних квітів і вінків, засвідчує, що жителі територіальної громади дбають про довкілля та усвідомлюють: утилізація пластику із цвинтарів шкідливо впливає на здоровя.

Міськрада неодноразово зверталася до мешканців Сваляви і Драчина з проханням приносити на кладовища замість штучних квітів і вінків живі букети. І слід відзначити, що чимало жителів територіальної громади дослухалися до цього прохання – близько половини тих, хто відвідував могили рідних, приніс живі квіти, здебільшого хризантеми.

Міська рада висловлює подяку всім, хто у поминальні дні традиційно віддає перевагу живим квітам, і тим, хто цього року вперше вирішив відмовитися від пластику. Приємно констатувати, що значна частина мешканців Сваляви і Драчина відповідально ставиться до проблем екології і в такий спосіб робить свій внесок у збереження довкілля. Також вдячні всім, хто для викидання сміття скористався контейнерами.

Нагадаємо: загальна площа кладовищ, які перебувають на балансі міської ради, становить 6,5 гектара. За їх прибирання відповідають три працівники комунального підприємства “ВУКГ”. Прибирання такої великої території триває не один день, тож чим менше тут смітять, тим довший час зберігається порядок на цвинтарях Сваляви і Драчина.