11 жовтня відбулося третє пленарне засідання дев’ятої сесії Свалявської міської ради VII скликання

У Сваляві вшанували пам’ять захисників України
Жовтень 11, 2019
Міська рада висловлює подяку підприємцю Володимиру Зайцеву за проведений благоустрій частини тротуару вздовж вулиці Київської
Жовтень 11, 2019

На розгляд сесії було винесено питання, що стосуються міського бюджету, затвердження проектної документації, необхідної для проведення капітального ремонту окремих вулиць міста, землекористування. Всі проекти рішень були підтримані депутатським корпусом міської ради.

З більш детальною інформацію про роботу сесії можна буде ознайомитися в протоколі засідання, який буде опублікований на цьому сайті у визначені чинним законодавством терміни.