Управління ДСНС у Закарпатській області інформує
Січень 31, 2018
Свалявська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної власності територіальної громади м. Сваляви та с. Драчино.
Лютий 5, 2018
Показати всі

2 лютого виповнилося 66 років з дня народження Юрію Івановичу Горнодю – депутату Свалявської міської ради, який більше 30 років чесно й віддано пропрацював в сфері торгівлі. За його ініціативи та активної участі був побудований м’ясопереробний цех в с. Драчині, який в подальшому він і очолив.
Як депутат міської ради постійно вносить пропозиції щодо покращення благоустрою міста Сваляви та села Драчина і слідкує за їх прийняттям та виконанням.
Враховуючи багаторічну трудову та громадську діяльність на благо громади м. Сваляви та с. Драчина, з пропозицією про присвоєння Юрію Івановичу Горнодю звання „Почесний громадянин міста Сваляви” до виконавчого комітету звернувся депутат Свалявської міської ради Мирослав Іванович Ковальчук. Дану пропозицію одноголосно підтримали члени виконкому на засіданні виконавчого комітету 30 січня 2018 року.
Щиро вітаємо депутата Юрія Івановича Горнодя з днем народження та присвоєнням йому звання „Почесний громадянин міста Сваляви”, бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя та натхнення в роботі на благо міста Сваляви і села Драчина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту