Завтра у Сваляві розпочнуть масштабний ремонт вулиць

На вулиці Достоєвського в Сваляві будуть встановлені нові дорожні знаки
Червень 10, 2019
У міському ДНЗ №3 проводиться поточний ремонт
Червень 11, 2019
Показати всі

Завтра у Сваляві розпочнуть масштабний ремонт вулиць

 

 Нарешті встановилася сонячна погода, і можна проводити масштабні роботи з поточного ремонту міських вулиць, заплановані на червень міською радою.
 Проводитиме ремонт міських вулиць ТОВ «Агрошляхбуд-М», котре має в своєму розпорядженні необхідну техніку та спеціалістів для того, щоб виконати значний обсяг робіт у стислі терміни.
 Сьогодні відбулася робоча нарада за участі заступника міського голови Тетяни Белли, секретаря міськради Олександра Кепенача та головного інженера ТОВ «Агрошляхбуд-М» Степана Беккерта, у ході якої визначилися з локаціями та орієнтовним графіком проведення ямкового ремонту вулиць. Заплановано вже завтра приступити до ремонту вулиці Мукачівської бічної, що веде до міського кладовища. Далі ремонтуватимуть вулиці Франка, Толстого, Достоєвського, Бистрянську, Духновича, Шевченка, Борканюка, на перехресті вул.Головної та вул.Київської (біля залізничного переїзду).
 На офіційному сайті міської ради щодня можна буде ознайомитися зі свіжою інформацією про те, де в цей день працюватимуть спеціалісти ТОВ «Агрошляхбуд-М».
 У зв’язку з ремонтними роботами міська рада просить мешканців міста не паркувати автомобілі на прилеглій до приватних будинків території та узбіччі вулиць, на яких вестимуться ремонтні роботи, бо це збільшить час, необхідний для ремонту. Сподіваємося на порозуміння з боку жителів Сваляви. Якщо свалявці та гості міста не створюватимуть дорожникам перешкод у вигляді автівок, припаркованих в «неправильному» місці, то керівництво ТОВ «Агрошляхбуд-М» обіцяє завершити всі ремонтні роботи в дуже стислі терміни (за сприятливих погодних умов).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту