Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять

Матерів привітали святковим концертом
Травень 13, 2019
Міський голова Іван Ланьо зобов’язав комунальників провести поточні роботи щодо утримання кладовищ у належному стані
Травень 15, 2019

Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять

Парк ім. Франка – серце міста, зелена оаза в самісінькому центрі серед багатоповерхівок. Зважаючи на те, що чимало городян чи не щодня приходять в парк на прогулянку, міська рада дбає, щоб тут було затишно. Працівники комунального підприємства «ВУКГ» прибирають у парку щодня. Однак не всі містяни і наші гості поводяться так, як належить вихованій людині. Для декого дуже важко дійти до смітника, яких тут достатньо, щоб викинути порожню пляшку. Дехто не може втриматися, аби не «увічнити» себе в написі на дерев’яній лавочці. А декому муляють око цілі і неушкоджені плафони садово-паркових ліхтарів, і рука тягнеться жбурнути чимось у світильник. На щастя, таких меншість. А переважна більшість містян, безсумнівно, любить своє рідне місто і хоче, щоб воно було красивим.
  Якщо всі ми будемо ставитися до комунальної власності територіально громади Сваляви та Драчина належним чином, то Свалява матиме вигляд міста, де живуть люди, котрі цінують комфорт і роботу міської влади, спрямованої на благоустрій районного центру.
  Міська рада дякує всім, хто не смітить у громадських місцях і не псує комунальне майно громади.