Депутати міської ради ухвалили рішення щодо кадрових питань

Повідомлення про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на території м. Свалява з метою продажу
Серпень 9, 2019
Іван Ланьо: «Поточні ремонти вулиць, берегоукріплення, санітарна обрізка дерев, облаштування автобусних зупинок, а також ремонти у дитячих садках – ці завдання успішно виконані міською радою»
Серпень 10, 2019

Депутати міської ради ухвалили рішення щодо кадрових питань

Сьогодні відбулося друге (позачергове) засідання дев’ятої сесії Свалявської міської ради. Депутати ухвалили рішення задовольнити заяву заступника міського голови Ігоря Борисовича Загоруйка про звільнення його із займаної посади за згодою сторін. Присутні подякували І.Б. Загоруйку за результативну роботу.

Депутати розглянули ще одне кадрове питання: підтримали призначення на посаду начальника комунального підприємства «ВУКГ» Мудріяна Івана Івановича.