До свята Миколая запалає головна ялинка міста.

Про скликання п’ятого засідання п’ятої сесії Свалявської міської ради VII скликання
Грудень 4, 2017
Про скликання засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради
Грудень 15, 2017

До свята Миколая запалає головна ялинка міста.

Свалява готується до новорічних та різдвяних свят. В місті вже йдуть роботи по прикрашанню однієї з двох колоритних зелених красунь – сосен ве́ймутова, що ростуть в центрі міста. Жива новорічною ялинка висотою близько 28 метрів – є безперечною окрасою міста та даруватиме гарний настій та новорічну атмосферу не тільки малечі але й всім дорослим.
Працівники Свалявського комунального господарства вже встановили двох метрову віфлеємську зірку, чіпляють гірлянди загальною протяжністю більше двох кілометр. Також спеціально до свят діти та вихователі дитячих садочків виготовили новорічні іграшки, які займуть гідне місце серед прикрас. Під ялинкою буде влаштовано різдвяний вертеп з  Дідом Морозом та новорічними оленями.
19 грудня о 14.00 годині, в день Святого Миколая відбудеться святковий парад миколайчиків та запалення головної ялинки міста. Свалявська міська рада запрошує всіх мешканців та гостей міста на свято Миколая.