ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ М.СВАЛЯВА ТА С.ДРАЧИНО, ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ УСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ ТА ПРЕДСТАВНИКІВ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН

Місячник з благоустрою та покращення санітарного стану територіальної громади м. Свалява та с.Драчино
Березень 22, 2019
Екскурсія учнів Свалявської недільної школи до Ужгородського замку
Квітень 1, 2019

За наявною в управлінні СБУ інформацією, іноземна сторона не полишає намірів вчинити на території Закарпатської області акції провокаційного характеру, кінцевою метою яких є дестабілізація обстановки в регіоні, в т.ч. на міжнаціональному грунті, з подальшою компрометацією України на міжнародній арені.

З метою недопущення на території територіальної громади м.Свалява та с.Драчино акцій провокаційного характеру метою яких є дестабілізація обстановки в м.Свалява та с.Драчино, в тому числі на міжнаціональному ґрунті, з подальшою компрометацією України на міжнародній арені, а також з метою запобігання проявам вандалізму по відношенню до пам’яток та об’єктів національних меншин, культових споруд, навчальних закладів, протиправних дій по відношенню до іноземців та провокацій на міжнаціональному, міжконфесійному ґрунті інформуємо, що у випадку наявної будь-якої інформації про можливі протиправні акції по відношенню до іноземців, при виявленні будь-яких ознак про підготовку чи вчинення деструктивних дій по відношенню до пам’яток та об’єктів національних меншин негайно повідомляти правоохоронні органи.

Керівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності, які розташовані на території територіальної громади м.Свалява та с.Драчино провести роз’яснювальну роботу серед працівників з метою запобігання вчиненню протиправних дій провокаційного характеру.

Свалявська міська рада