В Сваляві відбудеться особистий прийом заступника прокурора області
Березень 12, 2019
Березень 19, 2019

До уваги представників ЗМІ та громадськості!

Наш «Вікенд з копами» у рамках проекту Community policing триває! Так, 17-го березня, з 12:00 до 14:00 патрульні завітають до мальовничого міста Свалява.
Напроти будинку культури (вулиця Головна) дітки матимуть змогу покататися на службовому авто патрульної поліції, увімкнути сирену й проблискові маячки, покричати у гучномовець.
Ми розповімо вашій малечі, що таке ПДР та чому цих правил треба неухильно дотримуватись. Найактивніші отримають гарні подарунки на добру згадку від інспекторів.
У той час батьки зможуть приміряти окуляри, що імітують стан алкогольного сп’яніння, ознайомитися з матеріально-технічним забезпеченням закарпатських патрульних, екіпіруванням роти тактико-оперативного реагування, автопарком, та дізнатися більше про роботу інспекторів.
Запрошуємо усіх охочих гарно провести кілька годин вихідного дня!
#ZakPatrolPolice #патрульнаполіція