Допомагаємо знайти перше робоче місце

Кадрові зміни
Травень 30, 2019
Інформуємо роботодавців про нові послуги служби зайнятості
Травень 30, 2019

Допомагаємо знайти перше робоче місце

28 травня фахівці Свалявської районної філії Закарпатського ОЦЗ спільно з керівництвом Свалявського професійного будівельного ліцею організували та провели

презентацію роботодавців для випускників цього навчального закладу.
 Представники компанії „ВУД Палеттен Експрес Сервіс”(WPES)Мирослав Кошун та Ніна Пойда-Носик, а також товариства з обмеженою відповідальністю „Крок Вуд” Альона Сиверська розповіли учням випускних груп про історію, діяльність та перспективи своїх компаній,запропонували вакансії з гідною заробітною платою та запросили відвідати їхні підприємства з метою ознайомлення з процесом виробництва та побутовими умовами для працівників.
 Та найбільшу цікавість в учнів ліцею викликало спілкування з студентами Ужгородського

національного університету, які нещодавно проходили виробничу практику у ТОВ „ВУД Палеттен Експрес Сервіс”. Адже одна справа, коли тобі презентують підприємство його керівники, а інша – коли ти можеш поспілкуватися з своїми однолітками, які ще теж не мають досвіду роботи, у яких такі ж, як і у тебе, проблеми, настрої і бажання.
 Сподіваємося, зустріч, яку організували фахівці Філії, стане корисною для учнів ліцею. Можливо, хтось із них знайде на підприємствах, роботу, яка стане першою сходинкою на шляху професійного зростання.

Свалявська районна філія Закарпатського ОЦЗ