Дорожники провели ремонт пошкодженої ділянки на перехресті вулиць Головної та Київської біля залізничного переїзду

У міському НВК №10 розпочато ремонтні роботи
Липень 10, 2019
Про скликання засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради
Липень 11, 2019

У Сваляві триває поточний ремонт міських вулиць, що був заздалегідь запланований на літні місяці.
Проведення поточного ремонту вулиць – особиста ініціатива міського голови Івана Ланьо. Цю ініціативу підтримали депутати міськради на сесії і ухвалили рішення, яким кошти, закладені на ремонт доріг на території Сваляви та Драчина помісячно впродовж року, передбачено використати у червні, з тим, щоб профінансувати масштабні ремонтні роботи, заплановані на цей місяць.
Червень для проведення масштабних ремонтних робіт на території територіальної громади Сваляви та Драчина був вибраний не випадково. Цьогорічний травень видався надто дощовим, а в таких погодних умовах ремонт дорожнього полотна не проводиться. Тож на початку червня працівники ТОВ «Агрошляхбуд-М» розпочали ремонтні роботи.
Вчора було заасфальтовано пошкоджену ділянку на перехресті вулиць Головної та Київської, для чого довелося перекрити рух автотранспорту в напрямку залізничного переїзду. Час для роботи дорожників – з третьої години пополудні до шостої години ранку – був обраний з урахуванням того, що в цей період доби трафік менш інтенсивний, отже, менша кількість водіїв автівок буде вимушена їхати об’їзними маршрутами.
Міська рада дякує всім водіям автотранспорту за розуміння.
Координував роботу дорожників та комунальників заступник міського голови Ігор Загоруйко.