Дошкільнята Сваляви відзначають традиційні осінні свята. «Золота осінь» у ДНЗ №9 «Білочка»

У Сваляві провели товариські зустрічі, в яких представники ДЮСТ «Сокіл» (Свалява) продемонстрували відмінну підготовку
16 Жовтня, 2019
Тематичний ранок, присвячений осені, відбувся у міському ДНЗ №3
18 Жовтня, 2019

Цими днями у дошкільних навчальних закладах міста проходять тематичні ранки, присвячені осінній порі.

Малеча разом із вихователями розучувала відповідні вірші і пісні. Особливість святкування – своєрідні виставки композицій із фруктів, овочів, квітів, пожовклого листя, виготовлення яких дозволяють вихованцям дитячих садочків продемонструвати вміння втілювати творчі задуми.

У ДНЗ №9 «Білочка» підготували насичену різноманітними номерами програму свята «Золота осінь». Під керівництвом вихователів та музичного керівника частина вихованців середньої та старшої групи перевтілилися у казкових персонажів, а інші – спробували себе в ролі… овочів і фруктів. Крім цього, педагоги ДНЗ «Білочка» запропонували діткам продемонструвати свої вміння розпізнавати дари осені у грі «Впізнай за ароматом». Потішив малечу й гарбуз-сюрприз.

Окрасою зали, інтер’єр якої заздалегідь був підготовлений до свята «Золота осінь», стали композиції із дарів осені, квітів, гілочок і листочків. Під час формування таких композицій у кошиках дошкільнята виявили неабиякий хист.