Другий етап боксерського турніру в м.Свалява.

Листопад 8, 2018
Прокурор Закарпатської області проведе особистий прийом громадян у Сваляві
Листопад 15, 2018

Другий етап боксерського турніру в м.Свалява.

09 листопада 2018 року об 11.00 розпочався другий етап міжобласного республіканського турніру з боксу серед дітей віком до 15 років, приурочений до Дня визволення Сваляви між командами міста Чугуїв (ДЮСШ Харківської області) під керівництвом тренера Аксюта Сергія Юрійовича, 11 учасників, та командою міста Свалява (клуб ГО ДЮСТ „Сокіл”) під керівництвом тренера Ковальчука Євгена Євгеновича, 11 учасників.
Спортивне дійство урочисто відкрили міський голова Іван Іванович Ланьо, голова районної ради Мирослава Михайлівна Ливч та побажали удачі, витримки і завзяття юним спортсменам, а також вдалого виступу для кожної команди. Тренер команди, Ковальчук Є.Є., подякував за забезпечення та підтримку в організації проведення турніру голові міської ради Ланьо І.І. та меценатам, прихильникам даного виду спорту, а саме: народним депутатам Верховної Ради М.І. Ланьо, В.В. Петьовка, а також М.М. Ливч, Л.І. Бурак, П.П. Ганинець, В.В.Суботовський, І.І. Кошеля, О.О. Дуфінець, М.І. Риблян, М.Д. Капустей, В.П. Петьовка, І.М. Бідзіля. Тренер з м. Чугуїв Аксюта С.Ю. подякував Свалявчанам за запрошення.
Ведучий спортивного свята Маровді В.М.
Судді турніру – Хромяк Ю.М. та Новосад А.І.
Яскраві здобутки показали члени клубу „Сокіл”, а саме: Молнар Стас – 2009 р.н. вагою до 28 кг., Деметер Федір 2008 р.н. вагою до 38 кг., отримавши дострокові перемоги над суперниками.
За результатами боїв по балах перемоги отримали: Коструб Габрієл – 2009 р.н. вагою до 33 кг., Колерников Михайло – 2005 р.н. вагою до 42 кг., Севч Андрій – 2008 р.н. вагою до 32 кг., Островка Петро – 2008 р.н. вагою до 30 кг., Коруд Євген – 2005 р.н. вагою до 45 кг., Гісем Ростислав – 2007 р.н. вагою до 55 кг., Островка Сергій – 2008 р.н. вагою до 33 кг., Стегура Нікіта – 2007 р.н. вагою до 51 кг.
По завершенню турніру всі учасники були нагороджені цінними призами.
Свалявські спортсмени в черговий раз довели свій професіоналізм та жагу до перемоги, показавши стовідсотково результат по всіх поєдинках.