Інформацію про намір зміни вартості цін на різні види довідок для мешканців м.Свалява та с.Драчино, що видаються комунальним підприємством “Виробниче управління комунального господарства”

Мостобудівники здійснюють бетонування монолітної плити моста через Свалявку
28 Січня, 2020
Міськвиконком розглянув питання, пов’язані з благоустроєм у місті та соціальним захистом пільгових категорій громадян
30 Січня, 2020

У зв’язку із збільшенням витрат на вибачу довідок та їх завірення міською радою розглядається питання про врегулювання цін на довідки, а саме:
на видачу найбільш поширених видів довідок – 21,00 грн;
на оформлення довідки на виїзд за межами України, завіряння різних форм іноземним громадянам – 37,00 грн;
на видачу та завіряння довідки про склад сім’ї для отримання допомоги на дітей – 20,00 грн;
на видачу довідки про склад сім’ї для отримання субсидії – 25,00 грн;
на оформлення будинкової книги – 41,00 грн.
(розрахунок додається)
Зауваження та пропозиції щодо наміру зміни вартості цін на різні види довідок приймаються до 3 березня 2020 за адресою: м.Свалява, вул. Духновича, 2.