ІНФОРМАЦІЯ Свалявської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які мають відповідні ліцензії на проведення землеоціночних робіт для підготовки документації з продажу земельних ділянок у м. Свалява

Слова співчуття з приводу смерті – Стегури Василя Дмитровича
Липень 27, 2017
Управління ДСНС у Закарпатській області
Серпень 16, 2017

1.Назва об’єкта:  забудована земельна ділянка площею 0,0109 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Кадастровий номер 2124010100:01:011:0035.
Адреса:  м.Свалява, вул. Пирогова, 3 “а”.
2.Назва об’єкта:  забудована земельна ділянка площею 0,0562 га для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування. Кадастровий номер 2124010100:01:004:0068.
Адреса:  м.Свалява, вул. Головна, 66.
Конкурс буде здійснюватись відповідно до Закону України “Про оцінку земель”, Закону “ Про оцінку майна, майнових прав та професійну  оціночну діяльність в Україні” та Наказу Фонду Державного майна України “Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності” № 2075 від 31.12.2015 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 січня 2016 р. за №60/28190 “Особливості підготовки до проведення конкурсу з метою виконання робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок”.
Учасникам конкурсу необхідно подати до Свалявського міської ради конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтверджуючих  документів.
До підтверджуючих  документів віднесено:
–    заява на участь у конкурсі;
–    копія установчого документа претендента;
–    копія кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;
–    Витяг з Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок;
–    копія ліцензії на проведення землеоціночних робіт, виданої центральним органом виконавчої влади з питань земельних ресурсів України;
–    копія кваліфікаційного сертифіката суб”єкта оціночної діяльності (для юр. особи – двох);
–    інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи з незалежної оцінки оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним з незалежної оцінки експертної грошової оцінки земельної ділянки, у тому числі подібної оцінки, тощо).
Конкурсна пропозиція  претендента подається у  запечатаному конверті і повинна містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також термін виконання робіт.
Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити помітку: ”На конкурс з відбору суб”єктів оціночної діяльності“. Додатково вказати на конверті адресу земельної ділянки та її площу.
Конкурсну документацію слід подати до Свалявського міської ради за адресою: 89300,  м.Свалява, вул. Духновича,2  до 16.00 години к.ч. 23 серпня  2017 року включно.
Відбір буде проведено  29  серпня   2017 року об 11.00 годині  к.ч. у  приміщенні міської  ради за адресою: м.Свалява,вул. Духновича,2.