Інформуємо роботодавців про нові послуги служби зайнятості

Допомагаємо знайти перше робоче місце
Травень 30, 2019
У центрі міста заплановано встановити пам’ятник
Травень 31, 2019

Інформуємо роботодавців про нові послуги служби зайнятості

28 травня, у Центрі розвитку підприємництва Свалявської районної філії Закарпатського ОЦЗ відбувся семінар для роботодавців на тему „Дієві форми співпраці служби зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі, осіб з інвалідністю”, який фахівці Філії провели спільно з представниками Свалявського відділення Мукачівської ОДПІ. У семінарі взяли участь роботодавці – представники малого бізнесу, які здійснюють свою діяльність у сфері обслуговування, громадського харчування, торгівлі.
 Відкриваючи семінар, директор Свалявської районної філії Ганна Івановчик зазначила, що служба зайнятості перебуває у процесі реформування у сервісну соціальну службу, яка оперативно реагує на потреби ринку праці, прагне об’єднати діючих роботдавців, початківців у сфері бізнесу та тих, хто лише мріє про підприємництво. Також вона охарактеризувала нові технології та напрямки діяльності, впроваджені державною службою зайнятості (впровадження системи рекрутингу, онлайн-навчання, створення відео-вакансій та відео-резюме, послуга „електронної черги”, клубна робота тощо), відмітивши, що вони можуть бути дуже корисними саме підприємцям, які дуже часто одночасно є і керівником, і бухгалтером, і „кадровиком”.
 Начальник відділу податків та зборів з фізичних осіб Свалявського відділення Мукачівської ОДПІ Головного Управління ДФС у Закарпатській області Оксана Фільо надала інформацію про взаємодію підприємців з податковою службою, вимоги законодавства до обліку та звітності фізичних осіб-підприємців, детально зупинилася на питаннях стосовно єдиного соціального внеску, термінів подання звітів з ЄСВ та штрафних санкціях, які застосовуються до роботодавця при порушенні норм чинного законодавства.
 Провідний фахівець з питань зайнятості Філії Ольга Грабар акцентувала увагу учасників семінару на обов’язках роботодавців щодо подачі інформації про наявність вільних робочих місць, про послуги служби зайнятості, які можна отримати, використовуючи сервіс „Електронний кабінет роботодавця”, та пошук претендентів на роботу через Інтернет-сайт Державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua). Зупинилася на можливості підтримання конкурентоспроможності осіб старше 45 років шляхом отримання ваучера.
 Учасники семінару отримали відповіді на запитання, які їх цікавили та висловили думку щодо необхідності проведення таких заходів в подальшому.

Свалявська районна філія Закарпатського ОЦЗ