Іван Ланьо: «Поточні ремонти вулиць, берегоукріплення, санітарна обрізка дерев, облаштування автобусних зупинок, а також ремонти у дитячих садках – ці завдання успішно виконані міською радою»

Депутати міської ради ухвалили рішення щодо кадрових питань
Серпень 9, 2019
Як відбувається реалізація інфраструктурних проектів, що фінансуються міською радою?
Серпень 12, 2019

Цю рубрику районна газета «Вісті з Свалявщини» запроваджує з ініціативи Свалявського міського голови Івана Ланьо. Публікації під рубрикою «Мер Сваляви інформує» покликані надати читачам інформацію про роботу Свалявської міської ради щодо благоустрою міста, утримання в належному стані об’єктів соціальної інфраструктури (дитячих садків) і вулиць у Сваляві й Драчині, що перебувають на балансі міської ради. Сподіваємося, ця рубрика допоможе читачам об’єктивно оцінити роботу влади міста.

У червні-липні Свалявська міська рада пріоритетного значення надавала роботам, які краще проводити у теплу пору року. Зокрема, було організовано та профінансовано поточні ремонти вулиць, проведено берегоукріплення й санітарну обрізку дерев, а також облаштовано автобусні зупинки.

Завершено поточний ремонт вулиць Франка, Духновича, Шевченка, Мукачівської (бічної), Достоєвського, Толстого, Бистрянської, Старолюбовнянської, Лесі Українки, Пушкіна, Борканюка, заасфальтовано під’їзд до залізничного переїзду (перехрестя Головної та Київської) та міжквартальний проїзд від вулиці Головної до вулиці Тихої. На ці роботи було спрямовано 2 млн 886 тис 224 грн.

Для проведення берегоукріплення по вул. Чехова було використано 1 млн 200 тис грн субвенції (цю суму було спрямовано міській раді з обласного бюджету), крім цього, 89371 грн – із міського бюджету.

Протягом червня і липня проводилися роботи щодо санітарної обрізки аварійно-небезпечних дерев. Із цією метою з міського бюджету було використано 97405 грн.

Облаштування чотирьох автобусних зупинок (придбання готових павільйонів, облаштування майданчиків під зупинки, монтаж конструкцій на місці) коштувало 199600 грн.

У червні й липні проводилися ремонтні роботи в дошкільних навчальних закладах Сваляви та Драчина. Станом на 6 серпня 2019 року на придбання предметів, матеріалів, обладнання було витрачено 361010 грн, на оплату робіт – 149800 грн.