Хто продовжить будівництво мосту через Свалявку – визначать відкриті торги на тендерному майданчику державних закупівель

Фонтан у міському парку було пошкоджено
Червень 7, 2019
На вулиці Достоєвського в Сваляві будуть встановлені нові дорожні знаки
Червень 10, 2019

Свалявською міською радою було підготовлено і розміщено на тендерному майданчику державних закупівель ПроЗорро всю необхідну документацію щодо оголошення відкритих торгів на закупівлю робіт «Реконструкція мосту через річку Свалявку по вул. Достоєвського в м. Свалява Закарпатської області (відновлювальні роботи після проходження паводку. Коригування)».
Знадобиться щонайменше місяць (згідно з чинним законодавством) для того, аби визначився переможець цих відкритих торгів. З цією будівельною фірмою міська рада буде зобов’язана укласти угоду щодо виконання згаданих вище робіт. Тільки після цього можна буде продовжити будівництво мосту через Свалявку.