Міська рада спрямувала кошти комунальному підприємству «ВУКГ» на придбання десяти контейнерів для побутових відходів
Листопад 8, 2019
Про скликання першого засідання десятої сесії Свалявської міської ради VII скликання
Листопад 12, 2019

Комунальники готуються до зими

Для того, щоб перші приморозки та ожеледь не застали зненацька, комунальники заздалегідь розпочали підготовку до зими. За словами керівника КП «ВУКГ» Івана Мудріяна, станом на сьогодні придбано 15 т технічної солі для піщано-сольової суміші, якою зазвичай посипають проїжджу частину вулиць і тротуари, щоб убезпечити водіїв та пішоходів в умовах ожеледиці. Крім цього, працівниками підприємства проведено перевірку технічного оснащення снігоприбиральної техніки. Техніку переобладнано з тим, щоб вона могла ефективно працювати, коли випаде сніг.