Комунальники проводять монтаж мереж вуличного освітлення на трьох міських вулицях

Про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу в дитячих навчальних закладах, навчально-виховних комплексах м.Свалява та с.Драчино
5 Лютого, 2020
Комунальники проводять санітарну обрізку дерев
7 Лютого, 2020

На виконання доручення міського голови Івана Ланьо, даного керівництву КП ВУКГ на робочій нараді 17 січня, комунальники провели перевірку якості роботи вуличного освітлення в Сваляві і Драчині й наразі поетапно замінюють несправні лампи у світильниках.

Працівники комунального підприємства «ВУКГ» також здійснюють монтаж мереж зовнішнього освітлення на вулицях Бистрянській , Князя Лаборця та Кошового.

Нагадаємо, на вулицях Визволення та Котляревського в січні було оновлено зовнішнє освітлення. Для Свалявської міської ради модернізація мереж вуличного освітлення – пріоритетний напрямок роботи.