Комунальники встановлюють різдвяну ялинку

Юні каратисти зі Сваляви вдало виступили на змаганнях, що проходили в Мукачеві
Листопад 29, 2019
Свалявською міською радою розглянуто 2134 звернення
Грудень 3, 2019

Комунальники встановлюють різдвяну ялинку

Цього року міська рада вирішила встановити штучну ялинку, виготовлену за новітніми технологіями, які дозволяють надати дереву зі штучних матеріалів вигляду, максимально наближеного до живої лісової красуні.
Цей вибір влади міста не випадковий. Він продиктований турботою про збереження зелених насаджень. До слова, за двох каденцій міського голови Івана Ланьо жодного разу не вирубували живу ялинку, аби встановити її в центрі Сваляви.
Висота головної ялинки Свалявщини, монтаж якої сьогодні розпочали на території перед районним Будинком культури, – 15 м (без верхівки), а з верхівкою – 16,5 м. Міською радою також було придбано нові ялинкові прикраси.
Вперше ялинку в Сваляві встановлять і прикрасять до 6 грудня, коли християни західного обряду відзначають День Святого Миколая (за григоріанським календарем).
Святкові вогні на ялинці засяють 19 грудня.