Комунальники встановили нові лавки поряд з автобусною зупинкою.

Вихованці міських дитсадків-учасники фестивалю дитячої творчості «Веселі джерельця Свалявщини» отримали подарунки від Свалявської міської ради
Травень 17, 2019
У міській раді вшановували переможців
Травень 21, 2019
Показати всі

Комунальники встановили нові лавки поряд з автобусною зупинкою.

 

Працівники комунального підприємства «ВУКГ» встановили три нові лавочки поряд з автобусною зупинкою на площі Головній, навпроти адмінбудинку РДА та районної ради, аби ті, хто очікує на автобус, могли на них посидіти.  
  Міська рада нагадує жителям територіальної громади Сваляви та Драчина: обов’язок влади – дбати про благоустрій, а моральний обов’язок мешканців – дбайливо користуватися об’єктами, встановленими органами місцевого самоврядування. Якщо громада вважає, що заради чийогось піару можна заплющувати очі на те, як у місті нищиться комунальне майно, то не слід очікувати, що чи не щотижня будуть відновлюватися об’єкти міської інфраструктури, пошкоджені зловмисниками. 
 Просимо жителів Сваляви та Драчина у випадках, коли у їхній присутності правопорушники нищать лавки, розбивають світильники або плафони на ліхтарях чи в будь-який інший спосіб пошкоджують комунальне майно, негайно повідомляти про це за телефоном 102.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту