Комунальники завершили роботи з оновлення зовнішнього освітлення на вулиці Визволення

Правила поведінки під час святкування Водохреща
16 Січня, 2020
Шановні мешканці Сваляви і Драчина!
18 Січня, 2020

Міський голова Іван Ланьо провів робочу нараду, в ході якої проаналізовано якість роботи вуличного освітлення у Сваляві і Драчині.

Заступник міського голови Ярослав Лебович проінформував учасників наради про те, що працівники комунального підприємства «ВУКГ» із 13 січня проводили роботи з оновлення вуличного освітлення на вулиці Визволення у Сваляві. На цій вулиці комунальники встановили 10 нових енергоощадних світильників та 17 ламп. Пішоходи та водії автотранспорту, котрі рухалися вулицею Визволення вчора ввечері, напевно, зауважили: вся вулиця – від площі Головної до межі з територією Неліпинської сільської ради – освітлена.

До оновлення зовнішнього освітлення на вул. Визволення долучилися підприємці родина Курахів. Міський голова, виконком та депутатський корпус міської ради висловлюють подяку родині підприємців Курахів за їхній внесок в оновлення мережі освітлення на вулиці Визволення.

Міський голова доручив провести обстеження вулиць м. Сваляви і с. Драчина у вечірній час, щоб визначити недоліки роботи вуличного освітлення та замінити несправні лампи на нові, а також напрацювати графік ремонтів мережі освітлення.

Нагадаємо, Свалява і надалі оновлює та реконструює освітлення вулиць. Міською радою виготовлено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію вуличного освітлення на вулицях Старолюбовнянській, Тацея, Свиди, Кирила й Мефодія, Б. Хмельницького, Чорновола, Бокшая, Матросова, Котляревського, Молодіжній, Затишній.