КП «Виробниче управління комунального господарства» Свалявської міської ради оголошує конкурс на право оренди об’єкта комунальної власності територіальної громади м.Сваляви та с.Драчино.

Січень 6, 2019
Про скликання засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради
Січень 21, 2019

№ з/п Назва об’єкта, місцезнаходження Площа,  (кв.м.)
1 Частини вбудованих приміщень в готелі «Карпати» , кімнати №8, ІІ поверх. м. Свалява. вул. Духновича, 4 . 35

Використання за призначенням

Вартість оренди, у разі укладення договору оренди, буде визначатися на підставі Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна територіальної громади м.Свалява та с.Драчино.

Учасникам конкурсу необхідно подати до КП «Виробниче управління комунального господарства»

– заяву на участь у конкурсі із зазначенням пропозиції про цілі використання орендованого майна;

– копія установчих документів претендента – юридичної особи чи свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця ;

– копія паспортних даних;

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити помітку :” На конкурс на право оренди комунального майна”.

Конкурсну документацію слід подати до КП «Виробниче управління комунального господарства», за адресою: 89300, м.Свалява, вул. Л. Толстого, 31а,  протягом 15-ти,  днів з моменту подачі оголошення Розгляд пропозицій учасників буде проведено 25 січня 2019 року, о 14.00 годині, у приміщенні КП «Виробниче управління комунального господарства», за адресою: м.Свалява, вул. Л.Толстого, 31а, тел. 2-42-80.