КП «Виробниче управління комунального господарства» Свалявської міської ради, з метою визначення попиту, оголошує конкурс на право оренди об’єкта комунальної власності територіальної громади м.Сваляви та с.Драчино

Міськвиконком розглянув питання, пов’язані з благоустроєм у місті та соціальним захистом пільгових категорій громадян
30 Січня, 2020
Про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу в дитячих навчальних закладах, навчально-виховних комплексах м.Свалява та с.Драчино
5 Лютого, 2020

№ з/п Назва об’єкта, місцезнаходження Площа, (кв.м.)

Будівля готелю,

м.Свалява, вул.Духновича, 4

Використання за призначенням
Вартість оренди, у разі укладення договору оренди, буде визначатися на підставі Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна територіальної громади м.Свалява та с.Драчино.
Учасникам конкурсу необхідно подати до КП «Виробниче управління комунального господарства»
– заяву на участь у конкурсі із зазначенням пропозиції про цілі використання орендованого майна;
– копія установчих документів претендента – юридичної особи чи свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця ;
– копія паспортних даних;
Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити помітку :” На конкурс на право оренди комунального майна”.
Конкурсну документацію слід подати до КП «Виробниче управління комунального господарства», за адресою: 89300, м.Свалява, вул. Л. Толстого, 31а,  протягом 30-ти календарних днів з моменту подачі оголошення.
Розгляд пропозицій учасників буде проведено 02 березня 2020 року, о 10.00 годині, у приміщенні КП «Виробниче управління комунального господарства», за адресою: м.Свалява, вул. Л. Толстого, 31а, каб. 1.  тел. 2-42-80.