КП «Виробниче управління комунального господарства» Свалявської міської ради оголошує конкурс на право оренди об’єкта комунальної власності територіальної громади м.Сваляви та с.Драчино.

Управління ДСНС України у Закарпатській обл
1 Серпня, 2018
Про скликання засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради
8 Серпня, 2018

з/п Назва об’єкта, місцезнаходження Площа, (кв.м.)
1 Частини вбудованих приміщень в готелі «Карпати» , кімнати №1 і частини коридору, І поверх. 29,1
2 Частини вбудованих приміщень в готелі «Карпати» , ІІ поверх, каб. № 10 13,3

Використання за призначенням

Вартість оренди, у разі укладення договору оренди, буде визначатися на підставі Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна територіальної громади м.Свалява та с.Драчино.

Учасникам конкурсу необхідно подати до КП «Виробниче управління комунального господарства»

– заяву на участь у конкурсі із зазначенням пропозиції про цілі використання орендованого майна;

– копія установчих документів претендента – юридичної особи чи свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця ;

– копія паспортних даних;

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити помітку :” На конкурс на право оренди комунального майна”.

Конкурсну документацію слід подати до КП «Виробниче управління комунального господарства», за адресою: 89300, м.Свалява, вул. Л. Толстого, 31а, протягом 15-ти, днів з моменту подачі оголошення

Розгляд пропозицій учасників буде проведено 27 серпня 2018 року, о 15.00 годині, у приміщенні КП «Виробниче управління комунального господарства», за адресою: м.Свалява, вул. Л. Толстого, 31а, тел. 2-42-80.