КП «Виробниче управління комунального господарства» Свалявської міської ради оголошує конкурс на право оренди об’єкта комунальної власності територіальної громади м.Сваляви та с.Драчино.

Управління ДСНС України у Закарпатській обл
Серпень 1, 2018
Про скликання засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради
Серпень 8, 2018
Показати всі

КП «Виробниче управління комунального господарства» Свалявської міської ради оголошує конкурс на право оренди об’єкта комунальної власності територіальної громади м.Сваляви та с.Драчино.

з/п Назва об’єкта, місцезнаходження Площа, (кв.м.)
1 Частини вбудованих приміщень в готелі «Карпати» , кімнати №1 і частини коридору, І поверх. 29,1
2 Частини вбудованих приміщень в готелі «Карпати» , ІІ поверх, каб. № 10 13,3

Використання за призначенням

Вартість оренди, у разі укладення договору оренди, буде визначатися на підставі Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна територіальної громади м.Свалява та с.Драчино.

Учасникам конкурсу необхідно подати до КП «Виробниче управління комунального господарства»

– заяву на участь у конкурсі із зазначенням пропозиції про цілі використання орендованого майна;

– копія установчих документів претендента – юридичної особи чи свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця ;

– копія паспортних даних;

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити помітку :” На конкурс на право оренди комунального майна”.

Конкурсну документацію слід подати до КП «Виробниче управління комунального господарства», за адресою: 89300, м.Свалява, вул. Л. Толстого, 31а, протягом 15-ти, днів з моменту подачі оголошення

Розгляд пропозицій учасників буде проведено 27 серпня 2018 року, о 15.00 годині, у приміщенні КП «Виробниче управління комунального господарства», за адресою: м.Свалява, вул. Л. Толстого, 31а, тел. 2-42-80.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту