КП «Виробниче управління комунального господарства», м. Свалява, оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної власності територіальної, громади м. Сваляви та с. Драчино.

Управління ДСНС у Закарпатській області інформує
Березень 30, 2018
Про скликання засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради
Квітень 19, 2018

1) Назва об’єкта: Вбудовані адмінприміщення загальною площею 39.2 м2, будівлі «А», та теплиць літер «Б», «В», «Г», «Д», загальною площею 1297,6 м2. Місцезнаходження об’єкта: 89300, м. Свалява, вул. Л.Толстого, 31,а. Власник: Свалявська міська рада. Балансоутримувач: КП «Виробниче управління комунального господарства». Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкту нерухомого майна з метою передачі в оренду. Конкурсний відбір буде здійснюватись відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 р. №2075 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 15.01.2016 р. за №60/28190.
До участі в конкурсі можуть бути допущені:
суб’єкти оціночної діяльності, які діють на підставі сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України “Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні”, якими передбачено здійснення практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями у межах цих напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.
Вимогами до претендентів для участі у конкурсі є наявність:
– відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства України;
– досвіду роботи суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна;
– переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;
– письмової згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено суб’єктом оціночної діяльності, до виконання робіт з оцінки майна.
Для участі в конкурсі необхідно подати до Свалявського міськвиконкому конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних докуметів.
До підтвердних документів належать:
– заява на участь у конкурсі за встановленою формою;
– копія установчого документа претендента;
– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
– письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами;
– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).
Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях). На конверті необхідно зробити помітку: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності».
Конкурсну документацію слід подати до КП «ВУКГ» за адресою: 89300 м.Свалява, вул. Л. Толстого, 31 А, до 16:00 к.ч. 27 квітня 2018 року включно. Телефон для довідок: 2-42-80.
Конкурс відбудеться 30 квітня 2018 року, о 12:00 к.ч., у приміщенні «ВУКГ»: 89300 м. Свалява, Л. Толстого, 31а., каб. 1 .
Конкурсна комісія КП «ВУКГ» з проведення конкурсів на право оренди комунального майна