Міська рада планує реалізувати доброчинний проект щодо оновлення території перед районним Будинком культури

У міському ДНЗ №2 завершився ремонт
Вересень 4, 2019
Міський голова Іван Ланьо, заступник міського голови Тетяна Белла і секретар міської ради Олександр Кепенач проінспектували роботи із влаштування крайньої опори мосту (бетонування)
Вересень 7, 2019

Як ми раніше повідомляли, міська рада планує провести благоустрій території перед районним Будинком культури.

Оскільки сума, в яку міському бюджету може обійтися оновлення цієї території в центрі Сваляви, складає орієнтовно мільйон гривень, а гроші, які заробляє місто, йдуть на найбільш нагальні проблеми, наприклад, на ремонт вулиць, то було вирішено залучити кошти благодійників. Міський голова Іван Ланьо ініціює розробку відповідного доброчинного проекту.

Меценат Павло Ганинець прийняв рішення забезпечити співфінансування цього доброчинного проекту і повідомив про це очільнику міста. Іван Ланьо, Павло Ганинець, Тетяна Белла та Олександр Кепенач безпосередньо на території, благоустрій якої передбачено провести, визначили кілька варіантів оновлення. Наступна нарада відбудеться за участю архітектора, котрому буде доручено розробку цього благодійного проекту.