Міська рада подбала, аби в приміщеннях дитячих садків Сваляви та Драчина у ці прохолодні дні було тепло

Жителям м. Сваляви та с. Драчино надано грошову допомогу.
Травень 10, 2019
Дорогі матері!
Травень 12, 2019

За кілька останніх днів різко похолоднішало, і для комфортного температурного режиму в приміщеннях потрібно вмикати опалення. Обігрівати чи не обігрівати оселю – вирішують власники житла. А про вихованців дитячих навчальних закладів повинна подбати місцева влада. Оскільки середньодобова температура в приміщеннях дитсадків впала нижче за показник +16оС, то було ухвалено рішення увімкнути газові котли у дошкільних закладах Сваляви та Драчина. Для цього згідно з вимогами чинного законодавства Свалявський міський голова Іван Ланьо видав розпорядження «Про відновлювання опалювального періоду 2018-2019 років», на виконання якого сьогодні у дитячих садках почали обігрівати приміщення.