Міська рада просить мешканців Сваляви і Драчина, за можливості, замінити вінки і квіти із пластику, які приносять на кладовища, на живі квіти

Шановні освітяни!
4 Жовтня, 2019
У дитсадках Сваляви й Драчина розпочинається опалювальний період
8 Жовтня, 2019
Показати всі

Міська рада просить мешканців Сваляви і Драчина, за можливості, замінити вінки і квіти із пластику, які приносять на кладовища, на живі квіти

Традиційно у жовтні мешканці територіальної громади Сваляви і Драчина, як і в цілому на Закарпатті, готуються до листопадових поминальних днів. Свалявці й драчинці приходять на кладовища, аби прибрати могили рідних. Частина з них приносить пластикові вінки і квіти. При цьому майже всі запалюють лампадки. Таким чином зростає ризик виникнення пожеж. Саме стара ритуальна атрибутика з пластику стає причиною займання сміття на цвинтарях. До того ж утилізація пластикового непотребу з кладовищ призводить до забруднення навколишнього середовища.

З огляду на це міська рада просить мешканців Сваляви і Драчина, за можливості, замінити штучні вінки і квіти, які зазвичай приносять на цвинтарі, на живі квіти.

Варто нагадати: ситуацію із утилізацією штучної ритуальної атрибутики на території територіальної громади Сваляви й Драчина було обговорено виконкомом та депутатським корпусом міської ради за засіданнях цього року. Відповідними рішенням працівникам міської ради рекомендовано вести роз’яснювальну кампанію щодо згубного впливу на довкілля, до якого призводить утилізація пластикової ритуальної атрибутики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту