Міська рада спрямувала кошти комунальному підприємству «ВУКГ» на придбання десяти контейнерів для побутових відходів

1 листопада значно більше мешканців Сваляви і Драчина, порівняно з попередніми роками, відмовилися від пластикової ритуальної атрибутики і принесли на кладовища живі квіти
Листопад 4, 2019
Комунальники готуються до зими
Листопад 11, 2019

Комунальне підприємство «ВУКГ» планує закупити 10 термооцинкованих контейнерів, призначених для збору твердих відходів (об’єм кожного –1.1 м³). Один контейнер із доставкою до Сваляви коштує близько десяти тис. грн.

Торік комунальники придбали 15 таких контейнерів. А 2017 року було закуплено 20 контейнерів. Тож поступово, з року в рік, контейнерний парк міста оновлюється.

Контейнери розмістять на території Сваляви, у місцях, де є потреба в більшій кількості ємностей для сміття.

Прохання до мешканців міста не псувати комунальне майно територіальної громади (не підпалювати сміття в контейнерах і не відривати деталі з них).