Міська рада висловлює подяку голові правління райспоживспілки Йосипу Іванчову за благоустрій частини тротуару вздовж вулиці Головної

Повідомлення про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на території м. Свалява з метою продажу
Жовтень 29, 2019
Міськвиконком розглянув питання, пов’язані з благоустроєм у місті, соціальним захистом пільгових категорій громадян та присвоєнням звання «Почесний громадянин міста Свалява»
Жовтень 31, 2019

Будівлі, що належать райспоживспілці, розташовані у центрі міста за адресами Головна, будинок 54 і Головна, будинок 66. Свого часу перед обома спорудами їх власник – райспоживспілка – за власні кошти здійснив благоустрій прилеглої території, виклавши її тротуарною плиткою, причому не тільки ту частину, що безпосередньо перед будівлями, а й ту, що ближче до проїжджої частини, з іншого боку клумб.

Свалявці й гості районного центру, напевно, зауважили, що ще нещодавно біля будівлі за адресою Головна, № 54 були розташовані риштування, а майстри проводили ремонтні роботи. У результаті – будівля кардинально оновилася. Тепер нижня частина споруди викладена декоративною цеглою, а верхня – зі свіжою побілкою. Неможливо не помітити цей ошатний будинок, декор якого витриманий у класичному стилі.

Міський голова, виконавчий комітет і депутатський корпус міської ради висловлюють подяку голові правління райспоживспілки Йосипу Іванчову за благоустрій території поряд із будівлями по вулиці Головній (№54 і №66).