Міська рада висловлює подяку підприємцям Василю і Тетяні Петьовкам, Еріці Кекіс, Тетяні Гартавер за проведений благоустрій частини тротуару вздовж вулиці Головної

«Осінній вернісаж» у міському ДНЗ №13 «Теремок»
Жовтень 25, 2019
У Сваляві відзначили 55-у річницю з дня заснування Свалявського технічного коледжу НУХТ
Жовтень 28, 2019

У попередніх публікаціях ми наголошували: останнім часом можна відзначити як тенденцію у діяльності підприємців Сваляви їхнє прагнення при відкритті нових магазинів, ресторанів, кав’ярень, житлових будинків представити ці об’єкти як цілісний комплекс, витриманий в єдиному дизайні. Важливою складовою у такому підході є благоустрій прилеглої території, котру, як правило, вимощують новою бруківкою.

Сьогодні у центрі уваги – об’єкти нерухомості в центральній частині міста. Йдеться про кав’ярню і магазини, розташовані на першому поверсі багатоквартирного будинку №31 по вулиці Головній.

Свого часу, після проведеної реконструкції, власники згаданих приміщень вирішили викласти тротуарною плиткою не тільки територію, що безпосередньо прилягає до будівлі, а й ту частину тротуару, яку від прилеглої території відділяють клумби. Безперечно, вдалою була ідея трьох власників приміщень придбати однакову плитку. Таким чином, частина тротуару вздовж вулиці Головної перед будинком №31 викладена бруківкою в однаковому кольорі та дизайні.

Такий підхід трьох власників приміщень на першому поверсі багатоповерхівки за адресою вул. Головна, 31 свідчить про їхню повагу до громади Сваляви (як до відвідувачів закладів, так і до перехожих). А ще він особливо цінний тим, що власники інших об’єктів нерухомості на першому поверсі цієї багатоповерхівки, крім цих трьох, ідею укласти бруківку на прилеглу територію, судячи з усього, не підтримали. Попри позицію інших підприємців, В. Петьовка, Т. Петьовка, Е. Кекіс, Т. Гартавер не відмовилися від спільного плану благоустрою. Така їхня цілеспрямованість у прагненні зробити свій внесок у благоустрій Сваляви заслуговує на повагу й може бути прикладом для наслідування для інших власників комерційних об’єктів.

Міський голова, виконком та депутатський корпус міськради висловлюють подяку Василю і Тетяні Петьовкам,   Еріці Кекіс, Тетяні Гартавер за проведений благоустрій частини тротуару вздовж вулиці Головної.