Міська рада висловлює подяку підприємцю Едуарду Волонтиру за благоустрій частини тротуару вздовж вулиці Старолюбовнянської

Про скликання третього засідання дев’ятої сесії Свалявської міської ради VII скликання
Жовтень 4, 2019
Шановні освітяни!
Жовтень 4, 2019

Будівля на вулиці Старолюбовнянській неодмінно приверне увагу того, хто опинився в цій частині Сваляви вперше. Ошатний фасад споруди, в якій розташовані ресторан та магазин, і прилегла до неї територія, викладена бруківкою, мають вигляд цілісного комплексу. Про це свого часу подбав власник будівлі підприємець Едуард Волонтир, коли провів благоустрій частини тротуару на вулиці Старолюбовнянській і облаштував зі смаком оформлені клумби.

Міський голова, виконком та депутатський корпус міської ради висловлюють подяку підприємцю Едуарду Волонтиру за благоустрій частини тротуару вздовж вулиці Старолюбовнянської.