Міська рада висловлює подяку підприємцю Едуарду Волонтиру за благоустрій частини тротуару вздовж вулиці Старолюбовнянської

Про скликання третього засідання дев’ятої сесії Свалявської міської ради VII скликання
4 Жовтня, 2019
Шановні освітяни!
4 Жовтня, 2019

Будівля на вулиці Старолюбовнянській неодмінно приверне увагу того, хто опинився в цій частині Сваляви вперше. Ошатний фасад споруди, в якій розташовані ресторан та магазин, і прилегла до неї територія, викладена бруківкою, мають вигляд цілісного комплексу. Про це свого часу подбав власник будівлі підприємець Едуард Волонтир, коли провів благоустрій частини тротуару на вулиці Старолюбовнянській і облаштував зі смаком оформлені клумби.

Міський голова, виконком та депутатський корпус міської ради висловлюють подяку підприємцю Едуарду Волонтиру за благоустрій частини тротуару вздовж вулиці Старолюбовнянської.