Міська рада висловлює подяку підприємцю Володимиру Зайцеву за проведений благоустрій частини тротуару вздовж вулиці Київської

11 жовтня відбулося третє пленарне засідання дев’ятої сесії Свалявської міської ради VII скликання
11 Жовтня, 2019
Шановні мешканці Сваляви і Драчина!
14 Жовтня, 2019
Показати всі

Міська рада висловлює подяку підприємцю Володимиру Зайцеву за проведений благоустрій частини тротуару вздовж вулиці Київської

 

Приємно констатувати, що до тих свалявських підприємців, які здійснюють благоустрій території поряд зі своїми кав’ярнями, ресторанами, магазинами, укладаючи бруківку на частину тротуару, долучився підприємець, котрий ухвалив таке ж рішення стосовно прилеглої до новозбудованої автомийки території. Йдеться про мийку автомобілів по вулиці Київській.

Свалявці та жителі району, напевно, зауважили, що неподалік від залізничного переїзду з’явилася нова будівля. Її власник Володимир Зайцев уклав бруківку такого ж кольору, як на території автомийки, і на частину тротуару вздовж вулиці Київської. Слід зауважити, що благоустрій, прилеглої до власної споруди території, проведений підприємцем із власної ініціативи, може слугувати прикладом для інших власників будівель у районі залізничного вокзалу і ринку.  

Міський голова, виконком та депутатський корпус міськради висловлюють подяку Володимиру Зайцеву за благоустрій частини тротуару вздовж вулиці Київської.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту