Міська рада вживає заходів по запобіганню поширення COVID-19 на території громади м.Сваляви і с.Драчина

Розпорядження про заходи для недопущення занесення і поширення COVID-19 на території територіальної громади м.Свалява та с.Драчино
19 Березня, 2020
Тривають роботи з дезинфекції
21 Березня, 2020

Міською радою вживаються заходи, мета яких убезпечити мешканців громади від ризиків поширення COVID-19.

Працівниками КП «ВУКГ» проводиться комплекс робіт із дезінфекції місць для відпочинку (міського парку ім. Франка, лавок, автобусних зупинок). Розміщено оголошення про заборону відвідування. Акцентуємо увагу на необхідності дотримуватися обмежень, передбачених карантином, не виходити з дому без нагальної потреби. Всі заходи будуть проводитися й надалі.

Міською радою проводиться роз’яснювальна робота. Інформація про заходи щодо перешкоджання поширенню COVID-19 та правила особистої гігієни в умовах карантину розміщена на дошках оголошень та на вході до під’їздів багатоповерхівок.

Ще раз наголошуємо на тому, що всім потрібно бути пильними і дотримуватися згаданих рекомендацій.