Міськвиконком розглянув питання, пов’язані з благоустроєм у місті та соціальним захистом пільгових категорій громадян

Інформацію про намір зміни вартості цін на різні види довідок для мешканців м.Свалява та с.Драчино, що видаються комунальним підприємством “Виробниче управління комунального господарства”
30 Січня, 2020
КП «Виробниче управління комунального господарства» Свалявської міської ради, з метою визначення попиту, оголошує конкурс на право оренди об’єкта комунальної власності територіальної громади м.Сваляви та с.Драчино
30 Січня, 2020

Сьогодні відбулося засідання міськвиконкому, на якому розглянули низку питань, пов’язаних із благоустроєм, а також соціальним захистом пільгових категорій громадян. Зокрема, присутні підтримали пропозицію міської ради щодо надання пільги в оплаті за відвідування дітьми дошкільних навчальних закладів і навчально-виховних комплексів: задоволено 32 заяви на оплату в розмірі 50% батьківської плати та 23 заяви – в розмірі 100 відсотків. Крім цього, було затверджено акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, згідно з яким два дерева підлягають санітарній обрізці.

Два питання порядку денного стосувалися господарської діяльності КП ВУКГ.

На засіданні також було затверджено розрахунок на цей рік розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, а також переліки видів громадських і суспільно корисних робіт на 2020 рік.

Міськвиконком підтримав усі проекти рішень, винесені на обговорення.