Міський голова Іван Ланьо, заступник міського голови Тетяна Белла і секретар міської ради Олександр Кепенач проінспектували роботи із влаштування крайньої опори мосту (бетонування)

Міська рада планує реалізувати доброчинний проект щодо оновлення території перед районним Будинком культури
Вересень 6, 2019
Про скликання засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради
Вересень 10, 2019

Сьогодні, 7 вересня, працівниками ТОВ «Автоміст», підрядника, який здійснює будівництво переправи через Свалявку, проведено роботи із влаштування крайньої опори мосту (бетонування). Цей важливий етап у процесі спорудження переправи проінспектували міський голова Іван Ланьо, заступник міського голови Тетяна Белла і секретар міської ради Олександр Кепенач.

Очільник міста обговорив хід робіт із генеральним директором ТОВ «Автоміст» Андрієм Головченком, котрий координував роботи із влаштування крайньої опори мосту. Міський голова Іван Ланьо відзначив: відповідальний підхід нового підрядника до своїх договірних обов’язків – запорука того, що спорудження важливого для свалявців об’єкту і надалі відбуватиметься згідно із затвердженим календарним планом.