Міський голова Іван Ланьо, заступник міського голови Тетяна Белла і секретар міської ради Олександр Кепенач проінспектували роботи із влаштування крайньої опори мосту (бетонування)

Міська рада планує реалізувати доброчинний проект щодо оновлення території перед районним Будинком культури
6 Вересня, 2019
Про скликання засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради
10 Вересня, 2019

Сьогодні, 7 вересня, працівниками ТОВ «Автоміст», підрядника, який здійснює будівництво переправи через Свалявку, проведено роботи із влаштування крайньої опори мосту (бетонування). Цей важливий етап у процесі спорудження переправи проінспектували міський голова Іван Ланьо, заступник міського голови Тетяна Белла і секретар міської ради Олександр Кепенач.

Очільник міста обговорив хід робіт із генеральним директором ТОВ «Автоміст» Андрієм Головченком, котрий координував роботи із влаштування крайньої опори мосту. Міський голова Іван Ланьо відзначив: відповідальний підхід нового підрядника до своїх договірних обов’язків – запорука того, що спорудження важливого для свалявців об’єкту і надалі відбуватиметься згідно із затвердженим календарним планом.