Міський голова Іван Ланьо, заступник міського голови Тетяна Белла та секретар міської ради Олександр Кепенач проінспектували роботи зі спорудження мосту через Свалявку

Юні спортсмени зі Сваляви посіли призові місця на турнірі з боксу, що проходив у Мукачеві
Серпень 30, 2019
У міському ДНЗ №2 завершився ремонт
Вересень 4, 2019

Як ми повідомляли раніше, на берегах Свалявки новий підрядник, ТОВ «Автоміст», відновив будівництво мосту.

Договір, підписаний міським головою Іваном Ланьо та генеральним директором цієї будівельної фірми, містить графік, яким передбачено завершення робіт до кінця першого півріччя наступного року. Чи притримується підрядник графіку проведення робіт, чи залучає достатньо ресурсів, необхідних для спорудження переправи, – відповіді на ці та інші питання покликані дати виїзні наради, які відсьогодні регулярно має намір проводити міський голова Іван Ланьо безпосередньо на будівельному майданчику.

Сьогодні очільник міста проінспектував спорудження важливого для свалявців об’єкта і зазначив, що той темп, з яким будівельники стартували, обнадіює. Чи вдасться виконати всі роботи у визначені строки, залежить від того, чи вчасно перераховуватиме за виконані роботи кошти з державного бюджету Кабінет міністрів. Кошти на будівництво закладені, а ось їх надходження на казначейські рахунки регулюють урядовці.

Нагадаємо: станом на 29 грудня 2018 року попереднім підрядником, з яким довелося розірвати договір, ТОВ «3 БЕТОНИ» було виконано робіт на суму 6 млн 416 тис грн, що становить 34% від загальної вартості робіт. Ця будівельна фірма провела роботи з підготовки території будівництва, демонтаж моста та забивання 62 паль, які є основою фундаментів крайніх опор. Були виготовлені прогонні балки моста.

Необхідно пояснити: кошти підряднику перераховуються тільки за виконані роботи.