Міський голова Іван Ланьо зобов’язав комунальників провести поточні роботи щодо утримання кладовищ у належному стані

Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять
Травень 14, 2019
Робоча зустріч з директором Свалявської районної філії Закарпатського ОЦЗ
Травень 17, 2019

До обов’язків місцевої влади згідно з вимогами чинного законодавства входить утримання кладовищ. Свалявська міська рада дбає про підтримання в належному порядку 12 місць поховань, розташованих на території Сваляви та Драчина, у тому числі – 8 кладовищ.
 Сьогодні у ході робочої наради Свалявський міський голова Іван Ланьо зобов’язав виконувача обов’язків начальника комунального підприємства «ВУКГ» Івана Мудріяна невідкладно організувати роботу з викошування трави на цвинтарях та очищення проходів між могилами (наводити лад безпосередньо на могилах належить рідним померлих) і завершити весь комплекс робіт у максимально стислі терміни, допоки дозволяють погодні умови.