СПИСОК

ДЕПУТАТІВ СВАЛЯСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ

МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ, 

ОБРАНИХ НА ВИБОРАХ

25 жовтня 2020 року

 

 

№ з/п

 

ПІПб

 

Політична партія

 

1. Безвершенко Маріанна Володимирівна Закарпатська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
2. Бобаль Олена Василівна

 

Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»»
3. Бобаль Ольга Михайлівна

 

Закарпатська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАЗОМ СИЛА»
4. Боднарчук Роман Михайлович Закарпатська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАЗОМ СИЛА»
5. Ганинець Павло Павлович

 

Закарпатська обласна організація ПОЛІТЧИНОЇ ПАРТІЇ “РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ”
6. Годя Василь Іванович

 

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
7. Годя Вікторія Юріївна

 

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «КОМАНДА АНДРІЯ БАЛОГИ»
8. Годя Роман Іванович

 

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
9. Гуледза Андрій Георгійович

 

Закарпатська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
10. Жованик Володимир Ігорович

 

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «КОМАНДА АНДРІЯ БАЛОГИ»
11. Кеменяш Іван Іваноич

 

Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
12. Кошеля Василь Васильович

 

Закарпатська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАЗОМ СИЛА»
13. Кошеля Ольга Юріївна

 

Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
14. Курах Олександр Павлович

 

ЗАКАРПАТСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
15. Павлович Василь Іванович

 

ЗАКАРПАТСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
16. Русин Іван Вікторович

 

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «КОМАНДА АНДРІЯ БАЛОГИ»
17. Русин Іван Іванович

 

ЗАКАРПАТСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
18. Сай Іван Іванович

 

Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
19. Салій Наталія Іванівна

 

Закарпатська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
20. Салій Олександр Васильович

 

Закарпатська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
21. Скрипинець Мирослава Володимирівна Закарпатська обласна організація ПОЛІТЧИНОЇ ПАРТІЇ “РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ”
22. Стегура Клара Олександрівна Закарпатська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
23. Філак Ігор Олегович

 

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
24. Чонка Антон Юрійович

 

Закарпатська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»”
25. Чумак Володимир Вікторович Закарпатська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
26. Чумаченко Яна Василівна

 

Перейти до вмісту