Мостобудівники здійснюють бетонування монолітної плити моста через Свалявку

Про скликання засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради
27 Січня, 2020
Інформацію про намір зміни вартості цін на різні види довідок для мешканців м.Свалява та с.Драчино, що видаються комунальним підприємством “Виробниче управління комунального господарства”
30 Січня, 2020

Мостобудівники здійснюють бетонування монолітної плити моста через Свалявку

Сьогодні працівники ТОВ «Автоміст» розпочали роботи із бетонування монолітної плити

Станом на сьогодні мостобудівниками виконано близько 70% робіт із спорудження переправи через р. Свалявку. Тільки-но виникають сприятливі погодні умови (при мінусових значеннях температури проводити будівництво моста не можна), працівники ТОВ «Автоміст» одразу приступають до наступного етапу спорудження моста.

Варто зазначити, що попередній підрядник зривав строки виконання робіт, передбачені договором, а потім і взагалі припинив будівництво, хоча необхідні будматеріали для чергових робіт були закуплені. У результаті міська рада була вимушена розірвати з ним договір. Наразі у провадженні Господарського суду Івано-Франківської області перебуває справа за позовом Свалявської міської ради до попереднього підрядника ТОВ «Три бетони» про стягнення неустойки у сумі 700 тис. грн. та завданих збитків на суму 3 млн. 300 тис. грн. за договором підряду по проекту «Реконструкція мосту через річку Свалявку по вулиці Достоєвського в м. Свалява Закарпатської області (відновлювальні роботи після проходження паводку). Коригування».

Визначення нового підрядника на других за рахунком відкритих торгах (перший тендер був нерезультативним), призвело до вимушеної тривалої перерви у будівництві переправи через Свалявку.

Теперішній підрядник ТОВ «Автоміст» відновив роботи на берегах р. Свалявки наприкінці серпня минулого року і виконує всі роботи вчасно, а часто – з випередженням графіка. Міська рада, у свою чергу, вчасно проводить оплату виконаних робіт.