На вулицях міста поетапно замінюють старі світильники на нові енергозберігаючі

На випускників дитячих садочків чекають подарунки
Травень 6, 2019
Сваляву відвідали дипломати Генерального консульства Угорщини в Ужгороді
Травень 8, 2019

На вулицях міста поетапно замінюють старі світильники на нові енергозберігаючі

Місто має гарно виглядати і вдень і вночі, чи не так? І внесок вуличного освітлення в нічний пейзаж важко переоцінити. Чимало містян, напевно, зауважили: на вулицях Сваляви стало значно світліше. Яскраве світло ліхтарів потужно підсвічує як проїжджу частину, так і тротуари. Працівники виробничого управління комунального підприємства «ВУКГ» встановили 60 енергозбергіючих LED світильників. Решту ламп будуть замінювати на нові поетапно, відповідно до того, як вони виходитимуть із ладу.
  Щодо садово-паркових світильників по вулиці Головній, вздовж тротуару, у напрямку від вулиці Духновича до вулиці Шевченка, то останнім часом зловмисники регулярно нищать скляні плафони у формі куль на ліхтарних стовпах. Свіжевстановлена куля в ліхтарі витримує заледве кілька тижнів. До прикладу, на сьогодні відсутні два абажури на двох ліхтарних стовпах між будівлями міської ради і районного суду та адмінспорудою, в якій розташовується Свалявська районна філія Закарпатського обласного центру зайнятості. І в міському парку ім. Франка теж часто розбивають плафони на ліхтарних стовбах. Складається таке враження, що якийсь невидимий лиходій є натхненником бешкетників, котрі методично знищують комунальну власність Сваляви. А на придбання нових плафонів, якими комунальники замінюють розбиті, потрібно постійно витрачати кошти з міського бюджету, замість того, щоб спрямувати цю суму на благоустрій міста.
   Міська рада просить жителів Сваляви зателефонувати на 102, якщо помітите, що зловмисники розбивають плафони ліхтарів.