На випускників дитячих садочків чекають подарунки

Про скликання засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради
Травень 6, 2019
На вулицях міста поетапно замінюють старі світильники на нові енергозберігаючі
Травень 8, 2019

На випускників дитячих садочків чекають подарунки

Менше місяця залишилося до того часу, як у дошкільних закладах міста пройдуть урочисті ранки для випускників. Цьогоріч 208 дошкільнят, які відвідували дитячі садочки, у вересні стануть першачками. З нагоди цієї важливої події для сімей, в яких діти підуть в школу, міська рада вже підготувала подарунки. За традицією, якої притримуються впродовж каденції Свалявського міського голови Івана Ланьо, як і в попередні роки, за кошти міського бюджету було придбано подарунки – «набори першокласника», котрі вручать усім випускникам ДНЗ на святкових ранках. Вартість одного «набору першокласника» 167 грн. Для придбання цих наборів було використано 34 736 грн. Подарунок майбутньому першокласнику представляє собою папку з шкільним приладдям.