Оголошення про намір передати в оренду об’єкти комунального майна територіальної громади м.Свалява та с.Драчино

Центр Сваляви прикрасила нова сяюча фотозона
27 Грудня, 2019
Свалявська міська рада оголошує конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів територіальної громади м.Свалява та с.Драчино
28 Грудня, 2019

Об’єкти, що пропонуються до передачі в оренду:
Нежитлове вбудоване підвальне приміщення будівлі музичної школи, загальною площею 82,4 кв.м за адресою: м. Свалява, вул. Борканюка,4, що перебуває на балансі Свалявської міської ради
Мета оренди – всі види діяльності, крім видів господарської діяльності, на які встановлено заборону та крім продажу товарів підакцизної групи у навчальному закладі
Максимально можливий строк оренди – 2 роки 11 місяців.
Заяви про оренду зазначеного об’єкту приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення за адресою: м. Свалява, вул.Духновича, 2. Тел. для довідок 2-12-37 Заяви надаються в окремому конверті з написом “Заява про оренду” з зазначенням найменування та місцезнаходження об’єкта оренди.
У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт буде оголошено конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз.3 ч. 4 ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».
Вбудоване підвальне приміщення (кафе “Піраміда”) під літ.”А” загальною площею 157,1 кв.м за адресою: м. Свалява, вул. Головна,31/71, що перебуває на балансі Свалявської міської ради.
Мета оренди – всі види діяльності, крім видів господарської діяльності, на які встановлено заборону.
Максимально можливий строк оренди – 2 роки 11 місяців.
Заяви про оренду зазначеного об’єкту приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення за адресою: м. Свалява, вул.Духновича,2. Тел. для довідок 2-12-37 Заяви надаються в окремому конверті з написом “Заява про оренду” з зазначенням найменування та місцезнаходження об’єкта оренди.
Будівля готелю загальною площею 615,97 кв.м. за адресою: м.свалява вул..Духновича, 4,що перебуває на балансі КП ВУКГ.