Оголошення про намір передати в оренду об’єкти комунального майна територіальної громади м.Свалява та с.Драчино з метою вивчення попиту

Червень 5, 2018
Розрахунок тарифу на транспортні послуги, що надаються в процесі поховання – автомобіль “Mercedes-Benz”
Червень 12, 2018

Об’єкти, що пропонуються до передачі в оренду:
– Нежитлове вбудоване підвальне приміщення будівлі музичної школи, загальною площею 82,4 кв.м за адресою: м. Свалява, вул. Борканюка,4, що перебуває на балансі Свалявської міської ради
Мета оренди – всі види діяльності, крім видів господарської діяльності, на які встановлено заборону та крім продажу товарів підакцизної групи у навчальному закладі
Максимально можливий строк оренди – 2 роки 11 місяців.
Заяви про оренду зазначеного об’єкту приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення за адресою: м. Свалява, вул.Духновича, 2. Тел. для довідок 2-12-37 Заяви надаються в окремому конверті з написом “Заява про оренду” з зазначенням найменування та місцезнаходження об’єкта оренди.
У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт буде оголошено конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз.3 ч. 4 ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

– Вбудоване підвальне приміщення (кафе “Піраміда”) під літ.”А” загальною площею 157,1 кв.м за адресою: м. Свалява, вул. Головна,31/71, що перебуває на балансі Свалявської міської ради.
Мета оренди – всі види діяльності, крім видів господарської діяльності, на які встановлено заборону.
Максимально можливий строк оренди – 2 роки 11 місяців.
Заяви про оренду зазначеного об’єкту приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення за адресою: м. Свалява, вул.Духновича,2. Тел. для довідок 2-12-37 Заяви надаються в окремому конверті з написом “Заява про оренду” з зазначенням найменування та місцезнаходження об’єкта оренди.

– Вбудовані нежитлові приміщення (поз. №№ 17,18,19,20,21,22) загальною площею 55,9 кв.м за адресою: м. Свалява, вул. Головна,31 «а»/1, що перебуває на балансі Свалявської міської ради.