«Осінній вернісаж» у міському ДНЗ №13 «Теремок»

Комунальники міста прибирають кладовища до поминальних днів
Жовтень 24, 2019
Міська рада висловлює подяку підприємцям Василю і Тетяні Петьовкам, Еріці Кекіс, Тетяні Гартавер за проведений благоустрій частини тротуару вздовж вулиці Головної
Жовтень 28, 2019

«Осінній вернісаж» у міському ДНЗ №13 «Теремок»

Вихованці семи груп дошкільного навчального закладу №13 м. Сваляви підготували концертну програму з нагоди осіннього свята. Представляли її почергово впродовж трьох днів. А підготовка до святкування, за словами завідувача ДНЗ №13 «Теремок» Мар’яни Колерникової, тривала з початку вересня.

Педагоги назвали відзначення свята осені «Осіннім вернісажем». І ця назва якнайкраще ілюструє й об’єднує суть кількох різних за форматом тематичних ранків, у яких вимальовується образ Осені-художниці, котра розфарбувала своїми «фірмовими» кольорами природу. Дітки охоче виконували пісні й декламували вірші відповідного змісту. Ефект, схожий на той, що буває на концертах у великих залах, створювався завдяки використанню спеціального обладнання – музичного центру, свого часу придбаного завдяки міськраді.

І педагоги, і батьки творчо попрацювали, аби створити в садочку відповідний антураж. Музична зала була прикрашена майстерно виготовленим декором: особливо виділявся ключ лелек, які відлітають у вирій (об’ємна аплікація), що прикрашав завісу в музичній залі. Батьки разом із дітьми підготували до свята оригінальні композиції із листя, фруктів та декоративних матеріалів, які посіли центральне місце в декорі приміщення.