ПАТ «Укрзалізниця» закликає мешканців області дотримуватись правил безпеки на залізничному транспорті

Про скликання засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради
Липень 6, 2018

У зв’язку зі збільшенням кількості випадків травмування людей на залізничному транспорті, коліях «Львівська залізниця» закликає мешканців області дотримуватись правил безпеки на залізничному транспорті.
Аналіз випадків травмування сторонніх осіб на залізничному транспорті свідчить про те, що більшість із них сталися внаслідок порушення потерпілими Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України.
Це, зокрема, перехід залізничних колій перед потягом, що наближається, ходіння безпосередньо по коліях або близько до них (на відстані менше п’яти метрів до крайньої рейки), знаходження надто близько до крайньої платформи (менше, ніж півметра) під час проходження поїзда, ігнорування заборонних звукових та світлових сигналів залізничних переїздів, посадка та висадка під час руху поїзда, перебування у стані алкогольного сп’яніння на території об’єктів залізничного транспорту.