Під патронатом міського голови Івана Ланьо проходить турнір з боксу, в якому беруть участь юні спортсмени з кількох міст України

Шановні свалявці!
Вересень 21, 2019
Вересень 24, 2019

Сьогодні в спортивному залі Свалявського професійного будівельного ліцею під патронатом міського голови Івана Ланьо проходить турнір з боксу, присвячений дню Сваляви.

Відбулася церемонія відкриття турніру. З вітаннями до учасників звернулися міський голови Іван Ланьо та заступник міського голови Тетяна Белла.

«Ми раді вітати спортсменів, їхніх наставників, які приїхали у Сваляву. Сьогодні, коли  свалявці відзначають храмове свято – Різдво Пресвятої Богородиці й День міста, маємо за честь приймати турнір із боксу, на який приїхали представники Рівного, Харкова, Чугуєва та Берегова», – відзначив Іван Ланьо.

Заступник міського голови Тетяна Белла побажала учасникам турніру вдало виступити, продемонструвавши всі сильні якості.

У змаганнях також беруть участь юні боксери зі Сваляви, представники  громадської організації «Дитячо-юнацьке спортивне товариство «Сокіл» (тренер Євген Ковальчук).