Про результати з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Про скликання четвертого засідання п’ятої сесії Свалявської міської ради VII скликання
Листопад 7, 2017

Про результати з відбору суб’єктів оціночної діяльності

30 жовтня  2017 року відбулось засідання конкурсної комісії КП «ВУКГ» з відбору суб’єктів оціночної діяльності, для проведення незалежної оцінки об’єкту комунальної власності територіальної громади м.Сваляви та с.Драчино, з метою передачі в оренду.
На конкурс було подано дві  пропозиції. Серед них, в результаті вивчення запропонованих учасниками конкурсу пропозицій, враховуючи найнижчу вартість виконання робіт та терміни виконання експертних оцінок, переможцем визнано ФОП Шастун С.Г., яка буде проводити оцінку, частина вбудованих приміщень загальною площею – 116,7 м2 літери «А» готелю «Карпати». Адреса: Закарпатська обл., м. Свалява, вул. Духновича, 4.
Із переможцем конкурсу буде укладено договір на проведення незалежної оцінки об’єкту комунальної власності територіальної громади м.Сваляви та с.Драчино.

Конкурсна комісія КП «ВУКГ» .